19.2.2018

Author Archives: admin

19.2.2018

Neuvěřitelné se stalo skutkem a Maxdent se po téměř deseti letech stěhuje. Tentokráte už snad naposledy. Nová adresa je U stadionu 2187. Kontakty zůstávají beze změn, stejně jako možnost spolupráce s dentální hygienistkou na nové adrese. Parkování doporučujeme u zimního stadionu – odtud k brance je to 120 metrů :-). Od 22. 2. Do 2.3. […]

read more

Dentální hygienistka

Od 1. října 2017náš tým opět doplní dentální hygienistka. Bude mít rozšířenou pracovní dobu, takže bude našim i cizím pacientům více k dispozici. Objednávání k nové slečně hygienistce bude možné na jejím telefonním čísle i na čísle do ordinace.

read more

Dovolená

Od 24. 7. Do 11.8. máme dovolenou. V případě akutních obtíží nás kontaktujte mailem a bude li to nutné, vyhledejte pohotovostní ošetření. Věřím ale, že toho nebude třeba a všichni si užijeme klidné léto 🙂

read more

Aktualizace fotogalerie

Do galerie prací jsme přidali pár obrázků toho, co jsme v poslední době udělali. Jestli vás zajímá, co se dá se zuby vymyslet, jak se dají opravit či vylepšit, můžete se podívat, jak to děláme u nás v ordinaci.

read more

Dovolená

Oznamujeme našim pacientům, že v termínu od 4.2.2016 do 12.2.2016 bude naše ordinace mimo provoz.  V případě akutních problémů, které by nesnesly odklad postupujte dle pokynů v sekci První pomoc. Od 15.2.2016 vám budeme zase plně k dispozici.

read more

Nová dentální hygienistka

Náš tým doplnila nová dentální hygienistka, paní Eva Pajerová. Vzhledem k požadavkům pacientů má upravenou pracovní dobu- její ordinaci lze navštívit již od sedmé hodiny ranní  a v pondělky je našim pacientům k dispozici až do osmnácté hodiny.

read more

Vánoce

V termínu od 23.12.2014 do 2.1.2015 bude naše ordinace mimo provoz. Kromě vychutnávání vánočních svátků budeme tento čas trávit servisem strojů a zařízení ordinace, aby v novém roce sloužilo vše k vaší spokojenosti. Za tým maxdent přejeme všem krásné Vánoce a šťastný nový rok.

read more

FCB Chrániče

FCB Chrániče Všichni, kdo někdy používali chrániče chrupu při jakémkoli sportu mi jistě dají za pravdu, že je to omezující záležitost. Že se s nimi nedýchá nějak luxusně, že se občas člověk dáví… a že někdy jsou dny, kdy se to skoro nedá. A pokud se to skoro nedá, tak se přemýšlí, jestli je to […]

read more

V termínu od 27.11. do 29.11. bude naše ordinace mimo provoz. V případě potřeby nás, prosím, kontaktujte mailem. Děkujeme za pochopení.

read more

Do našeho týmu přijmeme dentální hygienistku, případně preventistku a to i na částečný úvazek. Předpokládáme schopnost samostatné práce, využívání moderních technologií a přístrojů v ordinaci dentální hygieny a nadstandardní komunikační schopnosti.  Součástí zaměstnání je, kromě praktické práce dentální hygienistky, i lektorská činnost související s oborem –  podmínkou je proto i řidičský průkaz.  Nabízíme i možnost […]

read more